Bon Turystyczny

POLSKI BON TURYSTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY DO WYKORZYSTANIA NA WYJAZDY PO POLSCE

Z ogromną satysfakcją przedstawiamy ofertę wyjazdów pielgrzymkowych i turystycznych po Polsce. Znajdą w niej Państwo propozycje naszych podróży, które wiodą nie tylko śladami wielu świętych czy szlakiem znanych świątyń. Zaplanowaliśmy również zwiedzanie miejsc ważnych z punktu widzenia dziedzictwa kulturowego, a także miejsc pięknych widokowo będących niecodzienną lekcją historii, geografii czy kultury Polski.

Oferta wyjazdów po Polsce

Co to jest bon turystyczny?

Bon turystyczny to forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki. Wartość bonu to jednorazowe 500 zł przysługujące na każde dziecko do 18-tego roku życia. Dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje dodatkowy bon w wysokości 500 zł. Za pomocą bonu można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego na terenie kraju.

Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu i jest ważny do 31 marca 2023 roku.

Czy bon można zrealizować w Biurze Pielgrzymkowo-Turystycznym ARCUS?

Oczywiście, Biuro Pielgrzymkowo-Turystyczne ARCUS jest organizatorem turystycznym czyli podmiotem uprawnionym do pobrania płatności za wyjazd bonem turystycznym.

Na jakie wyjazdy dziecko może pojechać płacąc bonem turystycznym w Biurze Pielgrzymkowo-Turystycznym ARCUS?

Bon przeznaczony jest dla dzieci i młodzież do 18-tego roku życia, które mogą skorzystać z naszej oferty wyjazdów organizowanych na terenie całego kraju. W ofercie posiadamy wycieczki bogate w atrakcje turystyczne, podczas których dzieci poznawać będą zakątki naszego pięknego kraju.

Warunkiem spełniającym aktywację bonu jest uczestnictwo dziecka w wyjeździe odbywającym się w całości na terenie kraju (brak możliwości przeksięgowania płatności dokonanej bonem przy zamianie uczestnika).

Jak aktywować bon turystyczny i dokonać opłaty za wyjazd dziecka w Biurze Pielgrzymkowo-Turystycznym ARCUS?

Aby aktywować bon turystyczny trzeba wejść na Platformę Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS) i zalogować się poprzez profil zaufany, bankowość elektroniczną czy podpis elektroniczny. Po zarejestrowaniu i potwierdzeniu swoich danych otrzymają Państwo indywidulany kod, który zostanie przesłany na Państwa telefon lub adres mailowy (można będzie go też sprawdzić na swoim profilu na PUE ZUS). Płatność bonem możliwa jest do 30 września 2022 roku. Bonem opłacić możemy wyjazd w całości lub częściowo o czym uprzednio należy poinformować pracownika biura. Bon może zostać wykorzystany częściowo np. wpłacając zaliczkę za podróż dziecka. Bonem turystycznym można płacić kilkakrotnie aż do wykorzystania pełnej kwoty. Pozostałą wartoś wyjazdu można opłacić gotówką lub przelewem.

Do kiedy można skorzystać z bonu turystycznego?

Bon turystyczny ważny jest do 31 marca 2023 roku, natomiast realizacja wykupionego wyjazdu może odbyć się jeszcze po tym terminie.

 

Zapraszamy rodziców i opiekunów do podróży z dziećmi i skorzystania z formy płatności bonem turystycznym za wszystkie wyjazdy organizowane po Polsce przez nasze biuro.

 

pinterest
katalog
katalog
pilgrimages and tours offer