Oferta dla grup

Nasze biuro współpracuje z przewoźnikami z terenu całego kraju. Nasi partnerzy są w stanie podstawić dla naszych klientów autokary w dowolnym miejscu w Europie.

 

Dysponujemy autokarami o zróżnicowanym standardzie w zależności od potrzeb i życzeń klientów. Największy wybór autokarów posiadamy wśród luksusowych wysokopokładowych autokarów turystycznych, które standartowo wyposażone są w:

  • rozsuwane fotele
  • klimatyzacja
  • cafe-bar
  • WC
  • DVD / video z dwoma monitorami
  • profesjonalne nagłośnienie, mikrofon.

Autokary klasy LUX przeznaczone są dla grup od 48 do 67 osób.
Posiadamy również bogatą ofertę wynajmu busów dla grup od 8 do 25 osób.
Dla grup biznesowych przeznaczone są autokary klasy bussines wyposażone w skórzane fotele przystosowane do prowadzenie rozmów przy stole, plazmowe monitory, bogaty cafe-bar, WC, klimatyzację oraz sprzęt audio-video.

Na naszych wyjazdach pielgrzymkowych odwiedzamy miejsca objawień Bożych, sanktuaria Maryjne, a także pochylamy się nad grobami Świętych. Na pielgrzymkach nie brakuje chwil skupienia i modlitwy. Każdego dnia staramy się, aby odprawiona została Msza Święta. Poza tym w atmosferze wzajemnej życzliwości zwiedzamy ciekawe miejsca, podziwiamy zabytki historyczne i korzystamy z atrakcji turystycznych, które oferują nam miejsca leżące na trasie pielgrzymki.

INFORMACJE DLA GRUP

W szczególny sposób podchodzimy do wyjazdów organizowanych przez grupy parafialne, środowiska związane z życiem kościoła, firmy czy organizacje młodzieżowe, uwzględniając ich oczekiwania związane z całym programem wyjazdu.
Na życzenie grup przygotowujemy pielgrzymki, wycieczki, imprezy integracyjne dla pracowników firm, dostosowując się do oczekiwań uczestników, indywidualnych pomysłów i charakteru działalności. Przy opracowywaniu oferty bierzemy pod uwagę Państwa sugestie dotyczące standardu świadczeń, stylu i klimatu wyjazdu oraz możliwości finansowych uczestników.
Państwa wskazówki oraz nasze doświadczenie jest podstawą dobrze przygotowanej pielgrzymki czy wycieczki. Staramy się, żeby nie zabrakło w nich przeżyć duchowych, estetycznych i intelektualnych. Nie zapominamy o czasie przeznaczonym na wypoczynek. Proponujemy i wychodzimy na przeciw kompletowaniu i łączeniu grupy. Jest to ważne m.in. ze względu na cenę wyjazdów, im większa jest liczba osób tym cena wyjazdu jest niższa.
Podróżujemy komfortowymi autokarami wyposażonymi m.in. w klimatyzację, cafe-bar, WC, DVD, a obsługują je profesjonalni i życzliwi kierowcy. Współpracujemy na stałe z grupą sprawdzonych i bardzo doświadczonych przewoźników, którzy od wielu lat zajmują się przewozem osób w kraju i zagranicą. Służymy też pomocą w zakresie wynajmu autokarów i mikrobusów.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym dotychczasowym pielgrzymom i turystom za skorzystanie z naszych usług, za życzliwość i serdeczność.
Mamy nadzieję, że organizowane przez nas pielgrzymki i wycieczki są dla Państwa źródłem wspaniałych przeżyć i niezapomnianych wrażeń.

DO ZOBACZENIA NA PIELGRZYMKOWYCH
I TURYSTYCZNYCH SZLAKACH!